KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482313

nr 1148 2313

Catharina Edlund

(f. 1974), Sverige

Grafiskt blad, Signerad och numrerad 38/240. 44x36 cm

Kondition: löst blad

Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 december 2017
kl 18:34:13

4/12 15:58:31 1      Vinnande bud

Catharina Edlund

Läs mer om Catharina Edlund